SEE i SEE-RC (radiowa)

Napęd do rolet z „E” jak easy

Opis produktu

Ten napęd do rolet działający na zasadzie „plug & play” łączy w sobie niezwykle łatwe ustawianie punktów krańcowych, maksymalną ochronę oraz mocne zamykanie pancerza.

Napęd SEE wystarczy podłączyć – następnie można wykonać posuw na dowolny punkt krańcowy. Po trzech przesuwach przyuczających zapewniony jest łagodny dosuw do punktów krańcowych oraz optymalne wykrywanie przeszkód i przeciążenia.

Napędy SEE należy montować przy użyciu sztywnych łączników wałków lub wieszaków-blokad.

Napęd jest oczywiście dostępny również w wersji radiowej SEE-RC w serii 2 (od SW 50).

Zalety

  • Ustawianie punktów krańcowych na zasadzie „plug & play” – w dowolnej kolejności!
  • Wykrywania przeszkód podczas przesuwu w dół
  • „Funkcja cofania”: cofanie w przypadku napotkania przeszkody
  • Programowalna ochrona przed przeciążeniem podczas przesuwu do góry, ochrona przed przymarznięciem
  • Łagodny dosuw do kasety rolety
  • Poluzowanie rolety w górnym punkcie krańcowym
  • Łagodny dosuw do dolnego ogranicznika
  • Ochrona przed włamaniem dzięki montażowi z wieszakami-blokadami

Przegląd informacji

ZastosowanieZastosowanie w roletach
Wersja przewodowa SEE
Wersja radiowa (-RC) dostępna SEE -RC
SeriaBR 1, BR 2
Wersja krótka dostępna
Elektroniczne wyłączenie w położeniu krańcowym
Ustawienie Plug & Play
Automatyczne ustawienie położeń krańcowych
Ręczne ustawienie położeń krańcowych
Dodatkowa pozycja pośrednia/pozycja wentylacji (-RC)
Rozpoznanie przeszkody z wycofaniem
Inteligentna ochrona przeciążeniowa /przed zamarzaniem
Zwolnienie górnego położenia krańcowego
Stosowanie tylko z HSS / sztywnymi wieszakami
Możliwe stosowanie z HSS / sztywnymi wieszakami
Możliwe połączenie równoległe
Wtykowy przewód przyłączeniowy (Seria 2)
Znak VDE (Seria 2, 7-30 Nm, również -RC)

Produktvideo

SELVE objaśnia: Ersteinstellung des SELVE-Funkantriebs SEE-RC mit einem commeo-Sender

In diesem Erklärvideo zeigen wir Ihnen, wie schnell und simpel die Ersteinstellung des Funk-Rollladenantriebs SEE-RC mit einem commeo-Sender funktioniert.

Der Rolladenmotor erkennt automatisch die beiden Endlagen und speichert diese ab. So vereint der SEE-RC die einfache Ersteinstellung mit Funktionen, die den Rolladenbehang schützen und somit die Lebensdauer einer Rolladenanlage erhöhen. In Verbindung mit SEE-RC müssen Hochschiebesicherungen oder feste Wellenverbinder eingesetzt werden.

TypSEE
1/10
SEE
2/6-S
SEE
2/7
SEE
2/10
SEE
2/15
SEE
2/20
SEE
2/30
Nr artykułu38 03 4338 43 2038 23 2038 23 4038 23 5038 23 6038 23 70
Znamionowy moment obrotowy w Nm106710152030
Dopuszczalny ciężar rolety przy wysokości
do 1,5 m [kg]
25141925354567
Dopuszczalny ciężar rolety przy wysokości
do 2,5 m [kg]
20111520293756
Typ wałka roletowegoSW 40SW 60SW 60SW 60SW 60SW 60SW 60
Siła ciągu [N]450180220310460610920
Prędkość obrotowa [obr./min.]15161717171717
Moc [W]1158895105152172220
Pobór prądu [A]0,500,380,410,450,660,750,95
Napięcie prądu [V]230230230230230230230
Częstotliwość [Hz]50505050505050
Maksymalny czas pracy [min]4444444
Stopień ochronyIP44IP44IP44IP44IP44IP44IP44
Certyfikat zgodnościCECECE, VDECE, VDECE, VDECE, VDECE, VDE
Zakres wyłączników krańcowych [obr.]-------
Średnica zewnętrzna [mm]35454545454545
Długość kabla zasilającego [m]3000000
Długość
L1 [mm]
508393497497522537557
Długość
L2 [mm]
494377481481506521541
Długość trzpienia czworokątnego [mm]12121212121212
TypSEE
2/7-RC
SEE
2/10-RC
SEE
2/15-RC
SEE
2/20-RC
SEE
2/30-RC
Nr artykułu38 33 2038 33 4038 33 5038 33 6038 33 70
Znamionowy moment obrotowy w Nm710152030
Dopuszczalny ciężar rolety przy wysokości
do 1,5 m [kg]
1925354567
Dopuszczalny ciężar rolety przy wysokości
do 2,5 m [kg]
1520293756
Typ wałka roletowegoSW 60SW 60SW 60SW 60SW 60
Siła ciągu [N]220310460610920
Prędkość obrotowa [obr./min.]1717171717
Moc [W]95105152172220
Pobór prądu [A]0,410,450,660,750,95
Napięcie prądu [V]230230230230230
Częstotliwość [Hz]5050505050
Maksymalny czas pracy [min]44444
Stopień ochronyIP44IP44IP44IP44IP44
Certyfikat zgodnościCE, VDECE, VDECE, VDECE, VDECE, VDE
Zakres wyłączników krańcowych [obr.]-----
Średnica zewnętrzna [mm]4545454545
Długość kabla zasilającego [m]00000
Długość
L 1 [mm]
497497522537557
Długość
L 2 [mm]
481481506521541
Długość trzpienia czworokątnego [mm]1212121212